Grono Legal

Нерухомість

grono legal

Наші послуги Адвокат по нерухомості

Адвокат по нерухомості — це адвокат, який спеціалізується на наданні юридичних послуг на ринку нерухомості України. На сьогоднішній день законодавство України у сфері нерухомості є складним та розгалуженим. Це стосується процедури будівництва житла та нежитлових об’єктів, одержання дозвільних документів у зв’язку із цим, врегулювання юридичних проблем, пов’язаних із самочинним будівництвом, договорів щодо користування та відчуження нерухомості.

Саме тому Grono Legal надає своїм клієнтам послуги у сфері нерухомості. Наші юридичні послуги у сфері нерухомості супроводжуються глибоким вивченням обставин справи та документів. Ми за багаторічну юридичну практику напрацювали ряд ефективних методів вирішення юридичних проблем у сфері нерухомості. Це стосується як простих задач від наших клієнтів, на кшталт визнання дійсним договору купівлі-продажу біржового договору, так і більш складних справ, наприклад оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державного будівельного контролю.

Grono Legal цінує своїх клієнтів, тому наші адвокати пропонують кращій юридичний сервіс у сфері нерухомості. Ось які послуги ми надаємо:

адвокат по сімейним справам
50успішних справ на рік

оренда нерухомості

Супроводження при укладенні договору оренди, розірвання договру оренди, визнання його недійсним, стягнення орендної плати, стягнення неустойки за неповернення об'єкта

виділення майна

Адвокат по нерухомості Grono Legal супроводжує процес поділу нерухомого майна та пов'язані із цим спори

відшкодування збитків

Спори про стягнення шкоди у справах про пошкодження нерухомого майна або його повного знищення

оскарження рішень

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державного архітектурно-будівельного контролю, супроводження при перевірках інспекторами

відчуження нерухомості

Юридичне супроводження при укладенні договорів відчуження майна, аналіз і супровід іпотечних договорів

консультації

Надання усних та письмових консультацій з питань нерухомості, аналіз документів щодо прав на нерухомість

не втрачайте час

дзвоніть зараз grono legal

Наша компанія надає безкоштовні консультації по телефону або онлайн. Більше інформації про те, як з нами зв’язатися, ви знайдете на сторінці наших контактів.

grono legal

Наші переваги адвокат по нерухомості

розумні строки

повна конціденційність

лояльна вартість

кваліфіковані фахівці

наша команда

Адвокат по нерухомості Grono Legal

АНДРІЙ ГАЙДАРЖИЙ

АНДРІЙ ГАЙДАРЖИЙ

СТАРШИЙ ПАРТНЕР, СЕО

Тетяна Кучерява

ТЕТЯНА КУЧЕРЯВА

СТАРШИЙ ПАРТНЕР